Виховна робота

Бібліотека

Організація позаурочної виховної роботи

         Для проведення позаурочної виховної роботи по-сучасному оновлена матеріальна база: відремонтована та оснащена новими меблями актова зала, збудовано сучасне міні-футбольне поле, обладнана зала для проведення бесід, лекцій, круглих столів, обладнана мультимедійним комплексом.

Традиційним стало проведення в актовій залі тематичних вечорів відпочинку: «Щиро дякуємо Вам!»,

конкурс жіночої чарівності «Міс – Осінь»,

фестиваль учнівських талантів,

святковий концерт до Дня захисника України, Новорічна казка на новий лад,

тематичне свято до Дня закоханих, святковий концерт «Славлю жінку».

Змістовними та цікавими були конкурс-виставка «Пасхальний кулич», травневий конкурс «Солдатська каша разом з ветеранами»,

народні гуляння «Прийшла Масляна до нас».

Проведений цикл бесід з презентацією під рубрикою: «Сто видатних людей України», «За здоровий спосіб життя», «Ввічливість кожного дня»; регулярно проводяться засідання Євроклубу.

           Щопонеділка проводяться тематичні лінійки: до Міжнародного дня миру, до Дня людей похилого віку, до Дня організації ООН, до Дня української писемності, до Міжнародного дня толерантності.

Враховуючи інтереси учнів працюють гуртки художньої самодіяльності (вокально-драматичний, хореографічний, сучасного співу); технічної та декоративно-прикладної творчості («Юний зварник», «Сучасний автомобіліст», «Умілі руки», «Юний художник»); спортивні секції (футбол, настільний теніс, аеробіка).

На обласному огляді художньої самодіяльності виступи учасників гуртків були оцінені гран-прі та 1 місцем.

Результат діяльності гуртків технічної та декоративно-прикладної творчості має кілька років підряд високу оцінку – 1 місце.

Щороку в ДНЗ «Регіональний Центр» проводяться «День Здоров’я»,

«Козацькі розваги»,

«Тиждень з фізичної культури». Значних спортивних досягнень набули учні у спортивних змаганнях під гаслом «Спорт протягом життя»: 1 місце з міні-футболу; 1 місце з стрітболу; 2 місце з плавання; 3 місце у Всеукраїнських змаганнях серед учнів ПТНЗ з міні-футболу.

Гордістю навчального закладу стало сучасне міні-футбольне поле, що було подароване Федерацією футбола України та Харківською обласною державною адміністрацією. На ньому і проходять тренування та ігри учасників нашого футбольного клубу «Механік».

З метою профорієнтації проводиться у квітні місяці День відкритих дверей.

 

Гуртожиток

        У ДНЗ «Регіональний Центр» функціонують 2 гуртожитки: для юнаків за адресою – вул. Костичева, 1А, загальною площею 3991,20 м2, проектною потужністю 138 місць, де проживає 197 юнаків; для дівчат за адресою – вул. Морозова, 20А, загальною площею 2537,70 м2, де проживає 226  дівчат . Для учнів створені належні побутові умови. Кожна кімната укомплектована ліжками, тумбочками, шафами, постільною білизною, є обладнані кухні. Учні мають змогу приготувати собі гарячу їжу. У вільний від навчання час проводяться конкурси, тематичні бесіди, дні іменинників, ділові ігри, круглі столи, усні журнали. У навчальному закладі та гуртожитку функціонують органи учнівського самоврядування, президент та лідер учнівського самоврядування, рада гуртожитку – це  сучасно та дієво в нашому навчальному закладі. Саме проблеми організації побутових умов у гуртожитку та організації дозвілля значною мірою вирішуються спільно з учнівським самоврядуванням. Проживання учнів в гуртожитку  безкоштовне.

 

Музей бойової слави 64-7 Гвардійської армії імені Героя Радянського Союзу М.С.Шумілова

mucei

 Гордістю нашого навчального закладу є «Музей бойової слави 64-7 Гвардійської армії імені Героя Радянського Союзу М.С.Шумілова», якому за вагомий внесок у справу виховання учнівської молоді, збереження історичної спадщини українського народу присвоєно та підтверджено звання «зразковий музей» серед музеїв професійно-технічних навчальних закладів.

В училищі кожного року проводиться день відкритих дверей. Випускники шкіл Харкова приходять до нас на екскурсію. Викладачі та майстри виробничого навчання виїжджають до шкіл та ліцеїв Харківської області з профорієнтаційною інформацією, як самостійно так і за участі обласного центру зайнятості.

proforientasiya ДНЗ «Регіональний Центр»
є активним учасником Ярмарку професій.

 

 

 

 

 

krujki priyom_comissiya

Підрозділом профорієнтаційної роботи є приймальна комісія училища, яка створена руками педагогічних працівників та учнів, в світлій затишній кімнаті. Тут працює постійно діюча виставка художньої та технічної творчості, де експонуються вироби гуртків «Юний зварник», «М’яка іграшка», «Срібна голка», «Юний квітникар».
Медичне обслуговування учнів державного навчального закладу ДНЗ «Регіональний Центр» забезпечує міська клінічна багатопрофільна лікарня №13. Обслуговування учнів безкоштовне. В училищі є медичний кабінет, де працює сестра.