Відкрито сучасний кабінет «Фізики» та навчально-практичний центр

        14 грудня 2018 року на базі ДНЗ «Регіональний механіко-технологічний центр професійної освіти Харківської області» було відкрито сучасний кабінет «Фізики» та навчально-практичний центр з професій: «Електрозварник ручного зварювання»; «Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах»; «Зварник».
В урочистих заходах взяли участь: директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Л.КАРПОВА; начальник відділу науки, вищої та професійної освіти управління освіти і науки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації І.ВОЛІК; представники підприємств України та Харківської області.

    Кабінет «Фізики» було створено за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації. Створено навчально-практичний центр, який обладнано сучасним зварювальним обладнанням, що дасть змогу підняти престиж зварювальних професій та здійснювати підготовку сучасних компетентних кваліфікованих робітників, які повною мірою відповідатимуть вимогам роботодавців.