Профорієнтаційна робота

Профорієнтація

      28-29 квітня 2016 року, з метою профорієнтації,  педпрацівники ХВ МТУ відвідали навчальні заклади населених пунктів: Лозова, Балаклея, Богодухов. Куп’янськ, Шевченково, Великий Бурлук та інші.

День відкритих дверей

     20 квітня 2016року в ХВ МТУ відбувся День відкритих дверей, на якому були представлені професії, з яких ведеться підготовка кваліфікованих робітників: «Пекар», «Кондитер», «Кухар», «Продавець продовольчих товарів», «Електрогазозварник», «Слюсар з ремонту автомобілів», «Оператор комп’ютерного набору, касир в банку», «Озеленювач». Училище відвідали учні та представники близько 50  загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова та області, перед якими виступили учасники агітбригади, представивши свої професії.

Запрошуємо до нас на навчання!!!

 

        6 квітня 2016 року, з метою проведення профорієнтаційної роботи з учнями навчального закладу, представники ХВ МТУ взяли участь в інформаційно-просвітницькому заході: ярмарок професій «Твоя професія – твоє майбутнє», який організовував Харківський ліцей №107

16 квітня 2015 р. відбувся День відкритих дверей

    На День відкритих дверей 16 квітня до нас завітали учні 11 шкіл Комінтернівського р-ну, 4 шкіл Московського р-ну, 2 шкіл Київського р-ну і 1 школи Червонозаводського р-ну також 10 шкіл Харківського р-ну й області та 2-х інтернатів. Для відвідувачів були організовані екскурсії майстернями та лабораторіями училища, виставки-презентації професій, проведені майстер-класи з професій«Електрогазозварник» та «Кухар-кондитер», фотографування на фоні Великодньої експозиції. Гостей пригощали виробами кондитерського виробництва та був запропонований виступ агітбригади в актовому залі училища. Запрошуємо бажаючих до нас на навчання!

       Протягом тижня, з 30 квітня по 8 травня, в рамках профорієнтаційної роботи педпрацівниками та учнями училища здійснювалось розповсюдження інформації про наш навчальний заклад з метою запрошення на навчання у 2014-2015 н.р.

Учні І та ІІ курсів з професії  «Касир» та «Продавець продовольчих товарів» 26 листопада здійснили цікаву екскурсію до супермаркета «Рост», де дізналися про можливості працевлаштування, умови роботи та ще багато цікавого.

10 квітня 2014року в ХВ МТУ відбувся День відкритих дверей, в рамках якого пройшов внутрішньоучилищний конкурс фахової майстерності серед учнів ХВ МТУ з професій «Пекар», «Кондитер», «Кухар». Училище відвідали учні та представники 12 загальноосвітніх закладів м. Харкова та області На виставці були представлені професії, які здобувають учні в училищі Учасники конкурсу представили свої вироби та відбулося відзначення переможців. Перед учнями загальноосвітніх навчальних закладів виступили учні ХВМТУ – учасники художньої самодіяльності з номерами присвяченими 200-річчю з дня народження Т. Шевченка