Презентація навчального закладу

16 квітня 2015 р. відбувся День відкритих дверей

    На День відкритих дверей 16 квітня до нас завітали учні 11 шкіл Комінтернівського р-ну, 4 шкіл Московського р-ну, 2 шкіл Київського р-ну і 1 школи Червонозаводського р-ну також 10 шкіл Харківського р-ну й області та 2-х інтернатів. Для відвідувачів були організовані екскурсії майстернями та лабораторіями училища, виставки-презентації професій, проведені майстер-класи з професій «Електрогазозварник» та «Кухар-кондитер», фотографування на фоні Великодньої експозиції. Гостей пригощали виробами кондитерського виробництва та був запропонований виступ агітбригади в актовому залі училища. Запрошуємо бажаючих до нас на навчання!

Державний навчальний заклад «Харківське вище професійне механіко-технологічне училище» має 2 ВІДДІЛЕННЯ: «Промисловість», «Сфери послуг та харчової промисловості», в яких розташовані по-сучасному обладнані навчальні кабінети та майстерні.

Училище має сучасну БІБЛІОТЕКУ з читальною залою, абонементом та книгосховищем, в якому налічується 36,2 тис. книжок.
Бібліотека оснащена Інтернетом з wifi-роутером, за допомогою чого учні та працівники училища мають постійний вільний доступ до мережі.

Гостинно зустрічає ГУРТОЖИТОК іногородніх учнів

В гуртожитку створено «Центр формування життєвих навичок учнівської молоді у час дозвілля». Є доступ до інтернету.

В ЇДАЛЬНІ училища учні щодня забезпечуються гарячим харчуванням

jy13

 

СПОРТИВНА ЗАЛА для учнів училища відкрита щодня . Працюють спортивні секції футболу, волейболу, настільного тенісу, аеробіки

jk14 jk15 jk16

 

У вільний від занять час організовано цікаве ДОЗВІЛЛЯ учнів: вечори відпочинку, екскурсії, відпочинок на свіжому повітрі, конкурси, змагання. Безкоштовно для учнів працюють гуртки художньої самодіяльності, декоративно-прикладної  та технічної творчості, гуртки за смаком.