Краща група навчального закладу ДНЗ «Регіональний Центр»

       В ДНЗ «Регіональний Центр» були підбиті підсумки конкурсу «Краща група навчального закладу», який проводиться Обласним комітетом працівників енергетики та електротехнічної промисловості з 2011 року.

          Критеріями конкурсу є успішність учнів, участь їх в обласних олімпіадах з предметів, культурно-масовій роботі, спортивних та громадських заходах, які проводились у першому семестрі 2017-2018 навчального року. Кожна група заробила власний рейтинговий бал, згідно якого було визначено її позицію в загальному заліку. Таким чином, було визначено кращу групу в загальному заліку. Інші групи були поділені на підгрупи, в яких також визначались переможці.

          16 квітня 2018 року відбулось нагородження переможців у відділенні м. Харків. Переможцем підгрупи на базі 11 класів стала група 517 (майстер виробничого навчання – Дрючкова Юлія Юріївна), підгрупи на базі 9 класів відділення «Промисловість» – група 37 (майстер виробничого навчання – Білодід Роман Павлович, класний керівник – Монаков Геннадій Дмитрович), підгрупи на базі 9 класів відділення «Сфери послуг та харчової промисловості» – група 67 (майстер виробничого навчання – Бажинова Тетяна Серіївна, класний керівник – Полянська Анна Олександрівна).

           18 квітня 2018 року відбулось нагородження переможців у відділеннях м. Мерефа та с. Рокитне. Переможцями конкурсу стали групи 57М (майстер виробничого навчання – Максименко Олег Володимирович, класний керівник – Ляшов Дмитро Геннадійович) та 17Р (майстри виробничого навчання – Бондаренко Олександр Вікторович та Олешко Володимир Якович, класний керівник – Кизим Галина Миколаївна).