Діяльність навчального закладу

На базі державного навчального закладу «Регіональний механіко-технологічний центр професійної освіти Харківської області»  проводяться семінари для викладачів та майстрів в/н ПТНЗ, методистів, бібліотекарів, заступників директорів.

 urok_svarki

На базі державного навчального закладу «Регіональний механіко-технологічний центр професійної освіти Харківської області» традиційно проводяться обласні олімпіади з професії «Електрозварник ручного зварювання».
Педагогічні працівники державного навчального закладу «Регіональний механіко-технологічний центр професійної освіти Харківської області»  беруть активну участь в роботі шкіл передового досвіду та обласних семінарах-практикумах.

sborochui_ceh

Маючи велику виробничу площу (400 м2) зварювально-збирального цеху, забезпеченого всім необхідним верстатним обладнанням, учні ДНЗ «Регіональний Центр » за спеціальністю електрогазозварник під керівництвом майстра виробничого навчання виконують замовлення підприємств і приватних осіб по виготовленню гаражних і в’їздних воріт, металевих дверей, віконних грат, огороджень, сейфів, шаф для одягу та інших різних конструкцій.
Так тільки для Харківського Держцирку було виготовлено 10 воріт розміром 4000×4000 мм. Такі роботи кожного року приносять прибуток училищу, який використовується для ремонту навчальних майстерень і придбання нового сучасного обладнання.