Декада технічного креслення та матеріалознавства «У світі креслень та металів»

       У період з 2 квітня по 6 квітня 2018 року, згідно з графіком проведення в Державному навчальному закладі «Регіональний механіко-технологічний центр професійної освіти Харківської області» предметних декад, була проведена декада технічного креслення та матеріалознавства: «У світі креслень та металів».

       Викладачами Акушко Л.В. та Ляшовим Д.Г. були проведені ряд заходів, мета яких поглиблення знань та умінь учнів шляхом організації різноманітних форм самостійної роботи учнів; застосування форм та методів міжпредметного зв’язку; розвиток творчих здібностей в процесі професійно-теоретичної підготовки; виховання любові до обраної професії.

          В відділеннях закладу професійної освіти за адресою м. Мерефа та с Рокитне були проведені:

-  інтелектуальний поєдинок з креслення між командами групи №57М;

-  гра мікрофон «Метали – це цікаво» серед учнів групи №817Р;

-  гра «Цікаве креслення» для учні груп №17Р та №16Р, які  показали глибину своїх знань під час проведення конкурсів;

-  учні груп №15Р та №16Р виявили свою цікавість у змаганні «Студія допитливих»;

-  ерудицію, швидкість мислення проявили учні групи №57М у вікторині «У світі металів та сплавів»;

- разом з героями казки йшли до поставленої мети та виконували завдання учні груп №17Р та №16Р під час проведення конкурсної гри-казки «Розрізи та перерізи»;

-  учнями були підготовленні повідомлення на тему: «Метали та їх властивості» та опорні конспекти з креслення.

      Під час проведення заходів були присутні групи підтримки, журі,  представники адміністрації, майстри виробничого навчання, класні керівники.

      Хочемо відзначити найактивніших учнів: Погорілий Ілля (гр.№17Р), Золотарьов Дмитро та Немашколо Віталій (гр. 15Р), Головінов Руслан, Коваленко Олег (гр. 57М), Будник Даниїл, Панченко Олександр (гр. 17Р). Молодці!!!